ısı pompası

Popüler
ısı pompası

gaziantep Isı Pompası

nizip ısı pompası satış ve servisi

fineco ısı pompası servisi

Gaziantep ısı pompası satış ve servisi

Isı Pompası Nedir?


Isı pompası 1800 lü yıllara dayanan bir gaz çevrimi esasına dayanır. İlk başta bir soğutma çevrimi olan “Carnot” çevriminin ısıtma amacıyla da kullanılabilmesi üzerine bugünlere ulaşması ve yeni teknolojilerle birleşmesi, enerji fiyatlarında yaşanan muazzam artışlar ve sonucunda ortaya çıkan düşük enerji tüketimiyle yüksek enerji üretimi bakış açısının bir sonucudur.

Normalde ısı yüksek sıcaklıklı yerden, düşük sıcaklıklı yere doğru transfer olur, bu şekilde bir hareket sağlar, ısı pompaları ise bu hareketi tersine çeviren makinelerdir. Basitçe ısı pompaları düşük sıcaklıktaki dış ortam havası ile, nispeten daha yüksek sıcaklıkta olan mahali ısıtabilir.

Isı pompası, gaz çevrimi teknolojisi sayesinde, enerjisinin küçük bir miktarını elektrikten alan, büyük kısmını ise hava, toprak veya su kaynağından alarak, ısıtma ve soğutma yapabilen cihazlardır. Genel anlamda, klima cihazı, buzdolabı veya piyasa da en çok kullanılan havadan- suya ısı pompaları bu kapsama girer.

Hizmet Özellikleri
Foto Galeri

Sıkça Sorulanlar
Kurulumu Siz mi Yapısyorsunuz ?

Evet anahtar teslim süreç yönetmekteyiz. Tesisat dahil çalışma yapılmaktadır.

Is Pompası Tasarruflumudur?

evet ISI POMPASI tasarruflu ve ısınma açısından yüksek performans sağlamaktadır.

Kullanım Klavuzu

Aktif Kampanyalar

Teklif Formu

  13.06.2023
  441
  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Murat dedi ki:

   Isı pompası mükemmel fosil yakıtlardan daha iyi temiz gelmeden önce çaliştıyorum bağ evime sıcak yapan atılım iklimlendirme meye teşekkür ederim

  Whatsapp
  Atılım İklimlendirme
  Atılım İklimlendirme
  Merhaba!
  Atılım iklimlendirmeye hoş geldiniz
  ısı pompası, klima, elektrikli kombi servisi
  1